Top 5 domków do wynajęcia na mazurach

Opis realizacji

Kolejna cześć Top 5 drewnianych domków do wynajęcia. W poprzednich wpisach pokazaliśmy Wam domki w górach i nad morzem, tym razem będą to mazury. Nasza lista przedstawia zestawienie najciekawszych drewnianych domków, w krainie jezior. Pod uwagę braliśmy wykonanie, wygląd wewnętrzny oraz zewnętrzny, a także okolice. Tak więc zobaczcie, gdzie warto wypocząć będąc na mazurach. Poniższa lista jest naszą subiektywną oceną.

Domki do wynajęcia na mazurachMiejsce - 5

Nazwa – Kamionka House
Lokalizacja – Biskupiec

kamionka house

Kamionka House kolejny z wybranych przez nas drewnianych domków położony jest nad jeziorem Kamionka. Do dyspozycji gości przygotowane są: salon z kominkiem i telewizorem, aneks kuchenny, łazienka z prysznicem i wanną oraz pięć sypialni. Przy domu znajduje się również zadaszony taras z grillem w kominku. Piękna okolica sprzyja spokojnemu wypoczynkowi oraz jest świetną bazą wypadową na rowerowe wycieczki, wędkowanie, pływanie lub zwiedzanie okolicznych atrakcji.

Więcej informacji na stronie - Kamionka House

 

Miejsce - 4

Nazwa - Mazurska Chatka
Lokalizacja - Zyzdrojowy Piecek

mazurska chatka

Mazurska Chatka to kompleks trzech tradycyjnych domów z bali. Cała działka, na której znajdują się domki otoczona leży tuż na skraju Puszczy Piskiej i otoczona jest z trzech stron pięknym lasem. W każdym z domków znajduje się salon, w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z prysznicem. Dodatkowo na terenie znajdują się: plac zabaw dla dzieci, stoły z ławkami do wypoczynku na zewnątrz, altana, grill oraz duże ognisko.

Więcej informacji na stronie - Mazurska Chatka

 

Miejsce - 3

Nazwa - Dom na wodzie
Lokalizacja - Ryn

dom na wodzie

Drewniany pływający domek zacumowany jest przy nabrzeżu jeziora Ryńskiego w miejscowości Ryn. Z miejsca, w którym pływa domek, rozciąga się piękna panorama miasta Ryn, podziwiać można również port oraz Zamek Ryn. Do dyspozycji gości jest salonik z kominkiem, kuchnia oraz łazienka. Dodatkową atrakcją jest przeszklona podłoga z włazem do wody.

Więcej informacji na stronie - Dom na wodzie

 

Miejsce - 2

Nazwa - Apartament w Chacie Mazurskiej
Lokalizacja - Pisz

apartamenty w chacie mazurskiej

Chata Mazurska to piękny drewniany dom z bali kryty strzechą. Znajduje się on w Puszczy Piskiej, co zapewnia piękne widoki oraz bliskość natury. Chata złożona jest z dwóch mieszkań, na każde z nich składają się: dwie sypialnie, salon, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem oraz zadaszony taras z miejscami na posiady.

Więcej informacji na stronie - Apartamenty w Chacie Mazurskiej

 

Miejsce - 1

Nazwa - Habass
Lokalizacja - Pisz

habbas

Habbas to duża stylowa chałupa z bala wybudowana w 1904 roku. Budynek położony jest na malowniczej działce z widokiem na jezioro Śniardwy. W domu znajdują się: Sala z kominkiem, kuchnia, przestronne sypialnie na poddaszu, dwie łazienki z prysznicami, do tego w piwnicy znaleźć można salę muzyczno-telewizyjną z kanapami dla wszystkich gości. Dodatkowo dostępny jest duży taras, basen, oraz zadaszony grill.

Więcej informacji na stronie - Habass

Uwaga jest to nasza subiektywna opinia, prezentowanych domków nie wybudowaliśmy aczkolwiek możeby taki zbudować dla Ciebie, zapraszamy do współpracy.

Kontakt z naszą firmą

Email: biuro@plazdom.pl

Kom: 723 779 299

Szanowni Klienci

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i wymaganiom,
firma Płazdom oferuje Wam wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych i tradycyjnych góralskich domów z bali i płazów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych Tatr. Czytaj dalej...

Najnowsza realizacja

Do góry