Top 5 drewnianych domków do wynajęcia w górach

Opis realizacji

Top 5 drewnianych domków do wynajęcia w górach. Lista przedstawia najciekawsze, zbudowane w tradycyjnym stylu drewniane domki z możliwością wynajęcia. Pod uwagę braliśmy wygląd wewnętrzny i zewnętrzny budynku oraz lokalizację. Zobaczcie, gdzie spędzić urlop.

Lista domków do wynajęciaMiejsce – 5

Nazwa – Willa i domki - „Pod Limbą”
Lokalizacja – Zakopane

domki pod limbą

Pod Libmą to dwa, w pełni wyposażone, tradycyjne, drewniane domki położone w samym Zakopanem. W każdym z budynków dostępne dla gości są: kuchnia, łazienka, salon z kominkiem, sypialnie oraz taras z możliwością wyjścia do ogrodu.

Więcej informacji na stronie - Domki "Pod Limbą"

 

Miejsce – 4

Nazwa – Na ogrodach – Regionalne domki
Lokalizacja – Falsztyn

na ogrodach

Na ogrodach - to stylowe, regionalne domki w wiejskim klimacie na łonie natury. Znajdują się one we wsi Falsztyn, w Pieninach nad Zalewem Czorsztyńskim. Domki składają się z salonu z kominkiem, kuchnią z jadalnią, łazienką oraz sypialniami na poddaszu.

Więcej informacji na stronie - Na ogrodach

 

Miejsce – 3

Nazwa – Lux Domki
Lokalizacja – Szczawnica-Jaworki

lux domki

Lux domki to kolejne na naszej liście drewniane domki, które udostępnione są do wynajęcia. Domki znajdują się w dolinie Białej Wody w Jaworkach, wsi koło słynnego uzdrowiska – Szczawnica. Lux domki składają się z dwóch kondygnacji parter i poddasza gdzie znajdują się: sypialnie, 2 łazienki, salon oraz kuchnia z jadalnią.

Więcej informacji na stronie - Lux Domki

 

Miejsce – 2

Nazwa – Zespół domków i apartamentów – "Twój domek"
Lokalizacja – Kościelisko

twój domek

Zespół Domków i Apartamentów to dwanaście domków, apartamentów udostępnych gościom. Domki posiadają dwie lokalizacje: osiedle Karpielówka, będące przedłużeniem stoku Butorowego Wierchu i Sywarne, otoczona lasem polana z dwoma stawami, w których można łowić ryby. W każdym z domów znajdują się: sypialnia, łazienka oraz kuchnia.

Więcej informacji na stronie - ZDiA Twój domek

 

Miejsce – 1

Nazwa – Osada Maruszyna
Lokalizacja – Maruszyna

osada maruszyna

Osada Maruszyna to dwa luksusowe drewniane domy, położone w malowniczej górskiej miejscowości Maruszyna. Domy zbudowane są tradycyjną metodą z bali świerkowych, w środku można znaleźć regionalne zdobienia oraz bardzo ładne również drewniane meble. Ponadto w domu znajdują się: kominek, łazienka, kuchnia, oraz liczne sypialnie.

Więcej informacji na stronie – Osada Maruszyna

Uwaga jest to nasza subiektywna opinia, prezentowanych domków nie wybudowaliśmy aczkolwiek możeby taki zbudować dla Ciebie, zapraszamy do współpracy.

Kontakt z naszą firmą

Email: biuro@plazdom.pl

Kom: 723 779 299

Szanowni Klienci

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i wymaganiom,
firma Płazdom oferuje Wam wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych i tradycyjnych góralskich domów z bali i płazów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych Tatr. Czytaj dalej...

Najnowsza realizacja

Do góry