Jednorodzinny Waksmund

Opis realizacji

Jednorodzinny drewniany dom w Waksmundzie, koło Nowego Targu to idealny przykład podmiejskiej daczy, w której doskonale wypocznie cała rodzina latem i zimą, choć dom ten z powodzeniem stanowi również całoroczne gniazdko.

Wykonanie

Dom w całości wykonany z drewna, wraz z oryginalnymi drewnianymi oknami oraz wykończeniem wnętrz, stanowi idealny przykład ekologicznego domu konstrukcyjnego o powierzchni użytkowej 170 m2 . Do jego budowy użyliśmy kantówki 14x14 cm, całość została pokryta deskami o grubości 8 cm i szerokości 29 cm.

Dach tego domu to prawdziwy gont, położony na tzw. dubelt. Gonty przed położeniem zostały zabezpieczone specjalnym impregnatem, chroniącym go przed działaniem czynników zewnętrznych oraz wydłużającym jego żywotność. Całość pomalowaliśmy farbą składającą się z naturalnych składników, która współgra z prawdziwym drewnem, dodając mu charakteru i wzmacniając jakość.

Technologie użyte w projekcie

  • Przyjazny naturze
  • Drewno świerkowe
  • Energooszczędny
  • Okna

Kontakt z naszą firmą

Email: biuro@plazdom.pl

Kom: 723 779 299

Szanowni Klienci

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i wymaganiom,
firma Płazdom oferuje Wam wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych i tradycyjnych góralskich domów z bali i płazów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych Tatr. Czytaj dalej...

Najnowsza realizacja

Do góry