XXII Podhalańskie Targi Budownictwa

Opis realizacji

Nowotarskie Targi Budownictwa dobiegły już końca. W tym roku, cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, zarówno wśród wystawców, jak i inwestorów, wykonawców oraz osób zwiedzających, o czym świadczyła choćby kolejka do wejścia na Miejską Halę Lodową.

Na miejscu znaleźliśmy kilkudziesięciu wystawców, którzy prezentowali swoje produkty oraz usługi. Dzięki takiej formie reklamy, w której mamy bezpośredni kontakt ze sprzedającym, mogliśmy z pierwszej ręki poznać specyfikację różnego typu produktów i zdobyć nowe kontakty do firm, z którymi być może kiedyś nawiążemy współpracę.

Firmy biorące udział w targach prezentowały różne gałęzie branży budowlanej. Począwszy od materiałów służących do ocieplania wnętrz, przez dachówki, kamienie elewacyjne, ogrodzenia, przydomowe oczyszczalnie ścieków, piece, materiały dekoracyjne aż po nowoczesne meble i aranżacje

 

Eko budownictwo

Zwiedzając poszczególne stoiska łatwo było zauważyć, że niemal każdy z producentów stawia na ekologiczne rozwiązania. W eko klimat doskonale wpisały się piece 5 klasy firm Defro. Warto wiedzieć, że kotły klasy 5-tej gwarantują najniższą emisję CO, pyłów i węgla organicznego do atmosfery oraz mniejsze zużycie paliwa. Klasa 5 to najlepsza klasa kotłów, które spełniają najbardziej restrykcyjne wymagania dotyczące emisji i wydajności. Kotły klasy 5-tej przystosowane są do spalania pelletu oraz drewna. Poznaliśmy także inne firmy, które również proponują ciekawe rozwiązania w zakresie ogrzewania domów – między innymi: Adamex Podolsze, Kotły Arcisz C.O., DEFRO, Drewmet, Kołton, Krzaczek, Rakoczy.

Na targach nie zabrakło przedstawicieli firm sprzedających pellet oraz eko-groszek. Pozostając w tematyce pieców, warto zauważyć, że do łask powracają również stylowe piece kaflowe. Bardzo oryginalny pomysł zarówno dla dekoracji wnętrza jak i funkcjonalności. Jesteśmy przekonani, że taki piecyk świetnie sprawdziłby się w domku z bali.

W domach z bali, doskonale prezentowałyby się też nowoczesne balustrady oferowane przez firmę Alumark. Minimalistyczne, aluminiowe formy nadają wnętrzom i balkonom lekkości. Miłośnicy bardziej zdobnych i tradycyjnych form, mogli podziwiać kute barierki, które zawsze pięknie komponują się z drewnem.

Bio kominki dla każdego

Firma Kratki zaprezentowała fenomenalne biokominki, które stanowią alternatywę do tradycyjnych wkładów kominkowych. Bardzo efektowne, dające odczucie ciepła przy jednoczesnym zachowaniu czystości. Doskonale sprawdzą się zarówno w domach, jak i hotelowym lobby, podobnie jak niezwykle efektowne płyty solne. Firma Kryształowy Świat zaprezentowała płyty solne, puzzle solne oraz panele, które wykorzystywane są do dekoracji saun, stref SPA, ścian w pokojach i łazienkach. Dodatkowym atutem płyt, są ich właściwości wspomagające leczenie chorób górnych dróg oddechowych.

Innowacje i wykończenia

Również genialną propozycją dekoracji wnętrz były innowacyjne tapety, wyglądające jak kamień w rolce. Imitujące beton lub granit, strukturalne, z pewnością nadałyby wyjątkowości każdemu wnętrzu.

Uwagę przykuwały również nowoczesne meble i aranżacje wnętrz zaprezentowane przez firmę Belvivo, której siedziba znajduje się w Nowym Targu. Na XXII Targach budowlanych nie zabrakło innowacyjnych technologii takich jak baterie fotowoltaiczne, nowoczesne systemy alarmowe, klimatyzacje oraz przydomowe oczyszczalnie i wiele innych.

 

Relacja

Poniżej zamieszczamy wideo relację z XXII Podhalańskich Targów Budownictwa, Instalacji, Wnętrz. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia materiału.

Kontakt z naszą firmą

Email: biuro@plazdom.pl

Kom: 723 779 299

Szanowni Klienci

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i wymaganiom,
firma Płazdom oferuje Wam wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych i tradycyjnych góralskich domów z bali i płazów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych Tatr. Czytaj dalej...

Najnowsza realizacja

Do góry