Drewniane wykończenia - dom rodzinny Groń

Opis realizacji

W kategorii "inne realizacje", prezentujemy zrealizowane przez nas projekty, które wykonujemy równolegle z budową domów oraz stolarką wewnętrzną.

Drewniane wykończenia murowanego domu

Jednym z przykładów takiej realizacji jest wykończenie murowanego domu rodzinnego w Groniu, drewnianymi zewnętrznymi zdobieniami. Jest to efekt końcowy prezentowanego już wcześniej domu. Na tym przykładzie widać jak w ciekawy sposób można połączyć drewno ze standardowymi murowanymi ścianami. Jasne dolne piętro z drewnianymi elementami w postaci drzwi i okien, bardzo dobrze komponuje się z wyższym w pełni drewnianym piętrem.

Ręcznie rzeźbione elementy

W prezentowanym domu wykonaliśmy całe pierwsze piętro i poddasze. Do pracy użyliśmy niezastąpione w takich wypadkach drewno świerkowe, które po uprzednim zabezpieczeniu świetnie sprawdza się na zewnątrz budynku wystawione na zmienne warunki atmosferyczne. Wykonanymi przez nas elementami są: deski pod rynnowe, strzechy, z zamontowanymi lampami led, ozdobne deski szczytowe oraz ręcznie rzeźbione rysie dachowe, które pomimo dekoracji stanowią również funkcję stabilizującą.

W tym przypadku rzeźbione zdobienia nawiązują do tradycyjnych podhalańskich ornamentów. Lecz na życzenie klienta wykonujemy również indywidualnie dopasowane zdobienia.

Poniżej znajduje się galeria zdjęć, w której mogą Państwo z bliska przyjrzeć się wykonanymi przez nas zdobieniami.

Kontakt z naszą firmą

Email: biuro@plazdom.pl

Kom: 723 779 299

Szanowni Klienci

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i wymaganiom,
firma Płazdom oferuje Wam wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych i tradycyjnych góralskich domów z bali i płazów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych Tatr. Czytaj dalej...

Najnowsza realizacja

Do góry