Domek pod Warszawą

Opis realizacji

Kolejna realizacja firmy PŁAZDOM jest jednorodzinny dom pod Warszawą, jest to doskonały przykład domu konstrukcyjnego, zwanego też kanadyjskim.

Wykonanie

Całość wykonaliśmy z odpowiednio wysuszonego drewna świerkowego, które następnie pokryliśmy imitacją płazów, aby nadać mu charakteru i bogatego wyglądu. Dach pokryto gontami. Do budowy tego domu zużyliśmy 36 kubików drewna i 7 tyś. gontów.

Dom konstrukcyjny posiada wiele zalet, zwłaszcza dla miłośników ekologicznych budulców. Jak pokazują wieki, domy z drewna przy odpowiedniej eksploatacji potrafią służyć przez pokolenia. Odpowiednio docieplone ściany oraz składanie płazów na tzw. pióro, doszczelniają powierzchnie ścian i poprawiają ergonomię wnętrz.
Domy konstrukcyjne to prawdziwe perły budownictwa, współgrające z naturą przy jednoczesnej odporności na działanie czynników zewnętrznych.

Kontakt z naszą firmą

Email: biuro@plazdom.pl

Kom: 723 779 299

Szanowni Klienci

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i wymaganiom,
firma Płazdom oferuje Wam wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych i tradycyjnych góralskich domów z bali i płazów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych Tatr. Czytaj dalej...

Najnowsza realizacja

Do góry