Tatrzański Gościniec - Góralsko Izba

Opis realizacji

Przedstawiamy Państwu nasze najnowsze dzieło, które zostało stworzone dla pensjonatu Tatrzański Gościniec o szczególnej góralskiej charakterystyce. Biorąc pod uwagę myśl przewodnią pokoju, który nazywa się „Bioło Izba” we współpracy z miejscowym artystą, umieściliśmy na meblach oryginalne podhalańskie ornamenty, które dodają każdemu meblowi wyjątkowości, niepowtarzalności i charakteru.

Szafy, ramy do luster, stoły, krzesła oraz łóżka z tzw. dostawką wykonano z drewna świerkowego, które zostało poddane konserwacji specjalistycznymi preparatami firmy Sikkens, dzięki czemu na długo zachowa swój jasny kolor.

Zastosowanie drewna świerkowego jest tutaj nieprzypadkowe, gdyż jest ono najbardziej podatne przy wykonywaniu rzeźb i tego rodzaju zdobień.

Łóżko modułowe czyli z tzw. dostawką, jest praktyczne zarówno dla pensjonatów jak i dla domowego użytku. Nie zajmuje dużo miejsca a w każdej chwili zyskujemy dodatkowe posłanie. Dostawka jest osadzona na kółkach, dzięki czemu w każdej chwili można łatwo ją wyjąć, zaś konstrukcja łóżka pozwala na jego szybki i łatwy demontaż.

Solidne drewniane krzesła i stół jak widać świetnie prezentują się nawet w sypialni i stwarzają kącik przy którym można usiąść. Na zdjęciach została również uwieczniona drewniana szafa, którą wyróżnia poprzeczna listwa w połowie wysokości.

Zobaczcie naszą galerię zdjęć z ofertą mebli sypialnianych w pokoju „Bioło Izba”.

Kontakt z naszą firmą

Email: biuro@plazdom.pl

Kom: 723 779 299

Szanowni Klienci

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i wymaganiom,
firma Płazdom oferuje Wam wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych i tradycyjnych góralskich domów z bali i płazów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych Tatr. Czytaj dalej...

Najnowsza realizacja

Do góry