Top 5 drewnianych domków do wynajęcia nad morzem

Opis realizacji

Drewniane domki do wynajęcia nad morzem. Poprzednio pokazaliśmy Wam Top 5 domków w górach tym razem przeniesiemy się na drugi koniec Polski. Kolejna z list przedstawia zestawianie ciekawych drewnianych domków zbudowanych w tradycyjnym stylu, które znajdują się nad polskim wybrzeżem. Pod uwagę braliśmy wygląd zarówno zewnętrzny, jak i wewnętrzny oraz okolicę, w której znajduje się domek. Zobaczcie gdzie warto wybrać się na urlop. Poniższa lista jest naszą subiektywną oceną.

Domki do wynajęcia nad morzemMiejsce – 5

Nazwa – Wrzosowa Zatoka
Lokalizacja – Lubiatowo

wrzosowa zatoka

Wrzosowa Zatoka to kompleks 3 domków zlokalizowanych we wsi Lubiatowo. Bliskie otoczenie lasów oraz łąk sprawia, że jest to miejsce prawdziwej ciszy i spokoju. Dodatkowo zaletą są pobliskie piękne naturalne plaże. Każdy z domków wyposażony w kuchnię, sypialnię oraz łazienkę z prysznicem lub wanną.

Więcej informacji na stronie - Wrzosowa Zatoka

 

Miejsce – 4

Nazwa – Nadmorski Zakątek
Lokalizacja – Ostrowo

nadmorski zakątek

Nadmorski Zakątek w Ostrowie to trzy duże i komfortowe dwupoziomowe domki. Podzielone są one na dwie strefy: część dzienną na parterze gdzie znajduje się salon, kuchnia i łazienka oraz część nocną z sypialniami znajdującą się na poddaszu. Okolica to świetnie miejsce do pieszych i rowerowych wycieczek, ze względu na liczne jeziorka, wrzosowiska czy bagienne legowiska żurawi.

Więcej informacji na stronie - Nadmorski Zakątek

 

Miejsce – 3

Nazwa – Domki Atlanta
Lokalizacja – Pleśna

domki atlanta

Domki Atlanta to kompleks wypoczynkowy, na terenie którego znajdują się dwupiętrowe drewniane domki. Każdy z nich posiada własny ogródek, gdzie znajduje się grill oraz meble ogrodowe do wypoczynku. Dodatkowo na terenie kompleksu można znaleźć plac zabaw, boisko oraz parking. Cicha i spokojna okolica zapewnia komfort wypoczynku, a najbliższa plaża znajduje się jedynie 200 m.

Więcej informacji na stronie - Domki Atlanta

 

Miejsce – 2

Nazwa – Lawendowy Domek
Lokalizacja – Wisełka

lawendowy domek

Lawendowy Domek to duży drewniany domek z przestronnym tarasem, wybudowany w całości z płazów i pokryty strzechą. Całość prezentuje się naprawdę dobrze i przypomina tradycyjne domy wykonane w tej technologii. Na parterze znajduje się salon połączony z kuchnią, do tego miejsce wypoczynku oraz kominek, natomiast poddasze przeznaczone jest na sypialnie.

Więcej informacji na stronie - Lawendowy Domek

 

Miejsce – 1

Nazwa – HT Houseboats
Lokalizacja – Mielno

houseboats

HT Houseboats to piękne domki pływające po jeziorze Jamno! Nie są to tradycyjne drewniane domki, lecz barki, na których znajdują się nieduże budynki, nalazły się na naszej liście we względu na piękny wygląd oraz wykorzystanie w niech drewna. W każdym z nich znajduje się salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysznicem oraz taras z pięknym widokiem. Domki przycumowane są do pomostu, lecz dzięki temu, że pływają można udać się nimi w rejs po jeziorze Jamono.

Więcej informacji na stronie - HT Houseboats

Uwaga jest to nasza subiektywna opinia, prezentowanych domków nie wybudowaliśmy aczkolwiek możeby taki zbudować dla Ciebie, zapraszamy do współpracy.

Kontakt z naszą firmą

Email: biuro@plazdom.pl

Kom: 723 779 299

Szanowni Klienci

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i wymaganiom,
firma Płazdom oferuje Wam wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych i tradycyjnych góralskich domów z bali i płazów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych Tatr. Czytaj dalej...

Najnowsza realizacja

Do góry