Białka Parczewska - Domki część I

Opis realizacji

Białka Parczewska to malownicza wioska w położona w województwie lubelskim.

Jest to miejsce o charakterze turystycznym, w którym znajduje się piękne jezioro, zaś okolica stanowi bardzo dobrze rozwinięta bazę rekreacyjną, gdyż znajdują się tam pola campingowe, pola namiotowe oraz ośrodki wypoczynkowe i domki letniskowe. Spokojna, sielska atmosfera sprzyja wypoczynkowi, a turystyczny charakter miejscowości sprawia, że nikt nie będzie się tutaj nudził. W tym zielonym zakątku w 2014 roku rozpoczęliśmy budowę pierwszego z kilku domków letniskowych, przeznaczonych do prywatnego użytku właścicieli.

Dom letniskowy w Białce w całości został wykonany z płazów, które są niezwykle efektownym materiałem. Ich wielkość mieszcząca się w granicach 40 cm szerokości i 14 cm grubości, sprawia, że dom wygląda i jest zbudowany bardzo solidnie. Powierzchnia tego domu to 50 m2. Efekt końcowy dopełnia blacho dachówka w brązowym kolorze.

Wnętrze zostało także wykończone w drewnie imitacją płazów.

Nasza ekipa wykonała również okna, drzwi oraz całą stolarkę wewnętrzną, łącznie ze świerkowymi schodami, które zostały urozmaicone przez połącznie drewnianej barierki z aluminiowymi rurami. Zabieg ten, nadaje wnętrzu nowoczesności i oryginalności.

Równie oryginalnym i fajnym dodatkiem są zdobienia zewnętrzne, otaczające kwatery okienne oraz ozdobna listwa szczytowa, stosowana gównie w budownictwie podhalańskim.

Drewniany dom letniskowy to inwestycja ekologiczna, praktyczna a przede wszystkim doskonale wpisująca się w zielony krajobraz.

Po ukończeniu budowy pozostałych domków, zamieścimy nową galerię obrazującą efekty naszej pracy.

Technologie użyte w projekcie

  • Płazy połówki 18 cm
  • Przyjazny naturze
  • Drewno świerkowe

Kontakt z naszą firmą

Email: biuro@plazdom.pl

Kom: 723 779 299

Szanowni Klienci

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i wymaganiom,
firma Płazdom oferuje Wam wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych i tradycyjnych góralskich domów z bali i płazów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych Tatr. Czytaj dalej...

Najnowsza realizacja

Do góry