Zdrowo mieszkać

Zdrowo mieszkać

Kiedy myśli krążą wokół budowania nowego domu, dobrze byłoby je sprecyzować, decydując się na drewniany dom ekologiczny. Dlaczego? Z bardzo prostej przyczyny. Drewno jest najbardziej przyjaznym człowiekowi materiałem budowlanym. Zdrowy dom – to dom ekologiczny, wybudowany z bali drewnianych.

Życie w zgodzie z naturą

Środowisko, krajobraz, przestrzeń, świeże powietrze są niezwykle ważne dla zdrowego trybu życia, jednak najwięcej czasu spędzamy w domu. Drewno należy do naturalnych materiałów budowlanym, ponieważ nie podlega procesowi przetwarzania.

Jest to jednoznaczne z tym, że dzięki mieszkaniu w domu z bali drewnianych unikniemy niebezpiecznego oddziaływania różnych substancji chemicznych. Wynika to z faktu, że drewno jest wytworem natury i jako taki produkt zdrowy dom nie będzie w trakcie użytkowania emitował szkodliwych związków.

Ekologiczny znaczy także ekonomiczny

Dom ekologiczny jest energooszczędny i tani w eksploatacji z jednej strony, z drugiej natomiast przyjazny dla mieszkańców i środowiska naturalnego. Z uwagi na swoje właściwości termoizolacyjne zapewnia swobodny przepływ świeżego powietrza, pobieranie i oddawanie z niego wilgoci oraz ciepła, a co za tym idzie lepsze samopoczucie domowników.

Kontakt z naszą firmą

Email: biuro@plazdom.pl

Kom: 723 779 299

Szanowni Klienci

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i wymaganiom,
firma Płazdom oferuje Wam wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych i tradycyjnych góralskich domów z bali i płazów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych Tatr. Czytaj dalej...

Najnowsza realizacja

Do góry