Drewniane wykończenia domu

Opis realizacji

Firma Płazdom to przede wszystkim budowa domów z bali oraz prace wykończeniowe we wnętrzach, jednak w kategorii „inne” chcieliśmy zaprezentować Wam różnego typu realizacje, które wykonujemy w przerwach między jedną a drugą budową.

W jednym z artykułów wspominaliśmy już, że nasza firma podejmuje się też prac wykończeniowych w domach murowanych. Drewniane elementy wspaniale komponują się z murowanymi ścianami a zwłaszcza z kamiennymi dodatkami. Zastosowanie drewna w takich domach sprawia wrażenie łączenia żywiołów ziemi.

Na zdjęciach poniżej widnieje jeden z domów zlokalizowanych na Podhalu, w którym wykonaliśmy zewnętrzne wykończenie, takie jak strzechy, deski podrynnowe, ozdobne deski szczytowe, oraz tzw. rysie dachowe, które stanową element dekoracyjny oraz pełnią funkcję wspornika.

Po zapoznaniu się z projektem domu oraz jego designem, przystąpiliśmy do prac, które polegały między innymi na zaprojektowaniu kształtu rysi. Odpowiednie urządzenia, która posiadamy pomagają nam w tworzeniu oryginalnych wzorów i kształtów, dlatego klient może być posiadaczem jedynych w swoim rodzaju rysi, które będą zdobiły jego dom. Dowolność, przejawia się również w wyborze rzeźbień. Te na zdjęciach nawiązują do tradycyjnych podhalańskich ornamentów oraz każdy z nich jest wykonywany ręcznie.

Ozdobne deski szczytowe, również można zaprojektować wedle życzeń.

Deski na strzechę zostały przez nas pomalowane a po zamontowaniu zostawiliśmy w nich miejsce na lampki ledowe, które wieczorem oświetlą dom z każdej strony.

Dom jest jeszcze w trakcie budowy, więc po zakończeniu prac związanych z otynkowaniem ścian dołożymy kolejną porcję zdjęć, które jeszcze lepiej ukażą Wam, jak fajnie może wyglądać drewno i mur.

Kontakt z naszą firmą

Email: biuro@plazdom.pl

Kom: 723 779 299

Szanowni Klienci

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i wymaganiom,
firma Płazdom oferuje Wam wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych i tradycyjnych góralskich domów z bali i płazów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych Tatr. Czytaj dalej...

Najnowsza realizacja

Do góry