Drzwi z ozdobami

Opis realizacji

Każdy dom ma swój unikalny charakter, który jest wyrazem gustu i marzeń właścicieli, jednak prawdziwą wizytówką, przed którą stają przychodzący do domu goście są drzwi.

Wejście do domu powinno być przyjazne, nawiązywać do nurtu, w jakim wykonany jest cały budynek, swoim wyglądem powinny zachęcać gości a jednocześnie powinny być solidne, wytrzymałe i wygodne w codziennym użytkowaniu.

Prezentujemy Państwu drzwi zewnętrzne, które wykonaliśmy do domu jednorodzinnego zbudowanego z pustaków. Życzeniem właściciela było, aby pojawiły się w nich łuki oraz metalowe zdobienia. W rezultacie stworzyliśmy drzwi wykonane z drewna świerkowego, pomalowane specjalną farbą do tego typu drewna w kolorze orzecha, która zwiększa odporność na wilgoć i inne czynniki atmosferyczne, dzięki czemu bez problemu mogą być myte.

Drzwi zostały ozdobione oryginalnymi nitami oraz kutymi elementami, którym klasy dodaje subtelne złote wykończenie. W centrum drwi umieściliśmy wygodne dla domowników lustro weneckie, zaś nad bezpieczeństwem czuwa specjalny zamek do drzwi wejściowych, który jest zamykany w pięciu punktach a także zawiasy z zabezpieczeniami antywłamaniowymi. W tych drzwiach zastosowaliśmy dwie uszczelki, które podwyższają szczelność i izolację termiczną. Dodatkowym zdobieniem jest wyrzeźbiony ornament kojarzący się z podhalańskim folklorem.

Tak wykonane drzwi wpasują się zarówno do designu murowanego jak i drewnianego domu.

Kontakt z naszą firmą

Email: biuro@plazdom.pl

Kom: 723 779 299

Szanowni Klienci

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i wymaganiom,
firma Płazdom oferuje Wam wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych i tradycyjnych góralskich domów z bali i płazów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych Tatr. Czytaj dalej...

Najnowsza realizacja

Do góry