Drewniane wykończenia - pensjonat Białka Tatrzańska

Opis realizacji

Kolejną z realizacji firmy Płazdom w kategorii inne jest wykonanie drewnianych ozdobnych wykończeń w jednym z Podhalańskich pensjonatów.

Pensjonat w Białce Tatrzańskiej został wykończony w 2015 roku. Zdobienia wykonane na budynku nawiązują do tradycyjnych góralskich symboli. Po zapoznaniu się z ogólnym projektem budynku, rozpoczęliśmy prace związane z projektowaniem drewnianych wykończeń, w tym kształtu rysi, oraz wyborze rzeźbień na filarach, które następnie zostały przekazane do akceptacji przez klienta.

Efekt tradycyjnego domu

Pensjonat jest dobrym przykładem, w jaki sposób poprzez połączenie drewna z murowanymi ścianami, można uzyskań efekt tradycyjnego drewnianego domu. Z uwagi na rozmiary budynku, oraz ilość wykonywanych przez nas wykończeń, całość została odpowiednio zaprojektowana oraz wstępnie przygotowana w naszym zakładzie, aby skrócić czas potrzebny to montażu wszystkich elementów.

Góralskie ornamenty

W Białce Tatrzańskiej zajmowaliśmy się wykonaniem: strzech, rysi dachowych, a także efektownych zdobionych filarów wokół budynku oraz wzorzystych desek szczytowych. Wszystkie ozdobne elementy w tym filary i deski szczytowe były starannie ręcznie rzeźbione aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy.

Zachęcamy do przejrzenia zdjęć w galerii, na których dobrze widać staranność oraz precyzję wykonanych zdobień.

Kontakt z naszą firmą

Email: biuro@plazdom.pl

Kom: 723 779 299

Szanowni Klienci

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i wymaganiom,
firma Płazdom oferuje Wam wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych i tradycyjnych góralskich domów z bali i płazów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych Tatr. Czytaj dalej...

Najnowsza realizacja

Do góry