Kaniówka Ski Resort - Białka Tatrzańska

Opis realizacji

Kaniówka Ski Resort - Białka Tatrzańska

Kaniówka Ski Resort to pensjonat położony w Białce Tatrzańskiej, górskiej miejscowości o głęboko zakorzenionych tradycjach góralskich. W tym miejscu, możemy spotkać wiele domów, hoteli i pensjonatów, których stylistyka nawiązuje do tradycyjnego podhalańskiego budownictwa. Podobnie jest w przypadku Kaniówki Ski Resort. Właściciele, zwrócili się do naszej firmy, abyśmy wykonali zewnętrzne, drewniane wykończenia takie jak podsufitki, tradycyjne wypusty (w góralskiej gwarze zwane rysiami), opaski okienne i dekoracyjne belki.

 

Współpraca z klientem

Klientom doradziliśmy wybór farb Sikkens, które doskonale chronią drewno oraz nadają mu subtelnego koloru, doskonale współgrającego z kolorystyką całej elewacji. Farby nie zakrywają naturalnych słojów drewna, dzięki czemu wygląda ono lekko i subtelnie.

Wykonane prace

W Kaniówce Ski Resort, wykonaliśmy wcinane podsufitki, szpalety i opaski do okien a także ozdobne, masywne belki, które przygotowaliśmy pod wypełnienie wełnianką. W tym pensjonacie zostawiliśmy ok 250 drewnianych wypustów, które ręcznie wycinamy, poddajemy obróbce i malujemy, dlatego każdy z nich jest precyzyjnie wykończony.

Kaniówka Ski Resort w Białce Tatrzańskiej zyskał niepowtarzalny charakter i wyjątkowy wygląd, ukazując, jak wspaniale naturalne drewno współgra z murowaną elewacją w nowoczesnym stylu.

Technologie użyte w projekcie

  • a
  • a
  • a
  • a
  • a

Kontakt z naszą firmą

Email: biuro@plazdom.pl

Kom: 723 779 299

Szanowni Klienci

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i wymaganiom,
firma Płazdom oferuje Wam wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych i tradycyjnych góralskich domów z bali i płazów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych Tatr. Czytaj dalej...

Najnowsza realizacja

Do góry