Szczotkowane pokoje

Opis realizacji

Takie realizacje to my lubimy!

Wycierane na staro deski, bejcowane oraz woskowane sprawiają, że drewno nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dzięki takiemu zabiegowi, wnętrze staje się wyjątkowo przytulne a ściany zyskują unikalną, wyjątkową w dotyku strukturę.

Wycieranie drewna sprawia też, że drewno pięknie przyjmuje bejce, nadając mu pastelowy, chłodny odcień. Do naszych zadań należało obicie ścian deskami, które układaliśmy poziomo w kilku pokojach oraz na korytarzach, wcięcie tragarzy oraz ułożenie sufitu. Całości dopełnia wyjątkowo wkomponowanie łóżko dla najmłodszych, do którego prowadzą drewniane schodki. Spanie w tak zaaranżowanym łóżeczku, z pewnością będzie przyjemnością dla dziecka.

Deski stylizowane na staro

Od 2017 roku w naszej ofercie dostępna jest profesjonalna technologia wycierania desek na staro. Ten sposób obróbki drewna wykonujemy dedykowaną do tego maszyną przemysłową, która zapewnia jednolity wzór a dzięki regulowanej sile nacisku możemy uzyskać różne głębokości wytarcia, co daje poczucie naturalności.

Technologie użyte w projekcie

  • brak
  • Eko farba wodna
  • Drewno świerkowe
  • brak
  • brak

Kontakt z naszą firmą

Email: biuro@plazdom.pl

Kom: 723 779 299

Szanowni Klienci

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i wymaganiom,
firma Płazdom oferuje Wam wykonanie ekologicznych, funkcjonalnych i tradycyjnych góralskich domów z bali i płazów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której doświadczenie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie a nasze prace opieramy na sprawdzonej technologii z pod samych Tatr. Czytaj dalej...

Najnowsza realizacja

Do góry